Kościołów

Nie pozostawajmy w tyle, ożywmy nasz kościół, ściągnijmy młodzież mamy kilka pomysłów aby wprowadzić do Domu Bożego otaczające nas, wiernych multimedia.

Uważamy że każdy kościół powinien być wyposażony w:

  •   ekonomiczne ogrzewacze IR
  •   projektor multimedialny, ekran projekcyjny
  •   nagłośnienie (przewodowe i\ lub bezprzewodowe)
  •   kamery IP (WIFI)
  •   serwis, naprawa i modernizacja, pomiary

Ogrzewanie

Brak ogrzewania w kościele powoduje oczywisty brak komfortu ludzi, którzy przyzwyczaili się już do wygód cywilizacji i nie jednokrotnie może być to przyczyną ich braku obecności w kościele. Wiele rodziców  w mroźne dni w obawie przed przeziębieniem  nie wypuszcza dzieci do nieogrzewanego kościoła.  Chcemy zaproponować coś naprawdę dobrego, nie dość że ogrzewanie jest o ~80 % ekonomiczniejsze od tradycyjnego, jego montaż nie jest mocno inwazyjny, to jeszcze działa relaksacyjnie na ludzi (ogrzewanie takie wykorzystywane jest w saunach).

Projektor multimedialny, ekran projekcyjny

Sprzęt dobieramy uwzględniając indywidualne warunki wnętrza: wielkość kościoła, jasność, odległość projekcyjna oraz częsty brak możliwości instalacji złożonego okablowania. Zainstalujemy i przeszkolimy z programu Ceremonia, który pomaga w  prowadzeniu liturgii poprzez tworzenie i wyświetlanie slajdów z wykorzystaniem projektora.

Nagłośnienie (przewodowe i\ lub bezprzewodowe)

Wierny oczekuje odpowiedniego kontaktu z kapłanem, na który wpływ głównie akustyka miejsca i właściwe nagłośnienie. Elementy nagłośnienia już dawno zadomowiły się w przestrzeni architektonicznej świątyń i mają niebagatelny wpływ na odczucia wiernych uczestniczących w modlitwie. Przy doborze sprzętu szczególny nacisk kładziemy na szacunek dla tradycji, staramy się aby nowoczesny sprzęt współgrał z zabytkową architekturą a jednocześnie gwarantował doskonałe nagłośnienie trudnej przestrzeni.

kamery IP (WIFI)

a może dotrzeć do naszych parafian przez kamery IP pracujące w „chmurze”. Każdy wierny wykorzystując Internet mógłby uczestniczyć w mszy oglądając ją w swoim TV, telefonie czy komputerze (no chyba że to zbytek łaski), dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dotrzeć do bardziej leniwych lub nie mogących z przyczyn fizycznych uczestniczyć w mszy w Kościele.

Proponowane przez nas rozwiązania zachowują odpowiednie proporcje pomiędzy tradycyjnym nauczaniem a nowoczesnym przekazem.

Serwis 24h, naprawa i modernizacja, pomiary

Przejmujemy wszelkie zmartwienia z instalacją, wymianą oświetlenia, sterownia nim i serwisowania instalacji.

Wychodząc naprzeciw specyficznym potrzebom i indywidualnym uwarunkowaniom budynków sakralnych oferujemy usługi profesjonalnego doradztwa w doborze i instalacji urządzeń. Może jeszcze na to za wcześnie, jednak takie rozwiązania nie ominą naszej cywilizacji.

Systemy Inteligentny Dom w Polsce, APA- VISION, F & F F&Home, Fibar Group - FIBARO, Z-Wave, HOMIQ, KOHER [Verso Technologies], DOMITO, Nexwell Engineering - NEXO, SAB SOLUTIONS, Synergia Tech - Synergia Home, Delta Dore, Sonos,Amazon Echo - Alexa, Google home, Majel, Bixby, SIRI, RTI, Speakercraft, Crestron, 3ID - GHC (GSM Home Control),Active Control - System automatyki GENUS,ATS - Kontrolery LAN, Automatyka Control - AMPIO iDOM, CITS - System automatyki CONHOME CYBERBUDYNEK - HOMS, Dom na sms, EAE Elektronik - Radiowy system automatyki domowej, Elektro System, Gryf Elektryk - IUVO, HAPCAN, iSys - eHouse, K&K Elektronik, S.T. Elektronik - HAS, Zetkom - STERBOX, Canathome, LCN, Hausbus, Schnittstellen, Domotik, Caraca, Cebus, KNX, LNO, Smarthome, x10, Dupline PDF, Dupline, Gavazzi-automation