Domofony i videodomofony

Mobotix

Wideodomofon IP z panoramicznym podglądem. Lepszy podgląd, zwiększone bezpieczeństwo,więcej możliwości.

Wideodomofony z zintegrowaną kamerą są dostępne na rynku od wielu lat. Bazują na analogowej technologii i zapewniają dwukierunkową łączność punkt-punkt (zazwyczaj: brama-odbiornik przy drzwiach) sygnału audio-wideo, nie posiadając żadnych możliwości dalszej dystrybucji informacji. Nowy T25 IP Video Door Station Firmy MOBOTIX oferuje nowoczesne, funkcjonalne rozwiązanie łatwe w montażu, którego możliwości nie były do tej pory dostępne w żadnym innym produkcie.

Wideodomofon IP MOBOTIX bazuje na międzynarodowym standardzie telefonii wideo VoIP/SIP.

Dwukierunkowe video na cały świat
T25 bazuje na międzynarodowym standardzie telefonii wideo VoIP/SIP. gdy dzwoni dzwonek u drzwi, zestawiane jest połączenie z standardowym wideotelefonem IP lub z komputerem PC po sieci (LAN/WAN/Internet). Oznacza to, że gdziekolwiek na świecie można podjąć wideorozmowę z gościem u swoich drzwi jak również otworzyć zdalnie drzwi;

Usługi elektryczne Toruń, Bydgoszcz, Włocławek – Domofony i videodomofony – instalacje elektryczne

źródło: http://www.mobotix.com.pl/

gft_pl mobotix_T24_p1

ABB-WelcomePanel wewnętrzny

wc_welcome-panel_sw-matt_bWyświetlacz dotykowy XXL o wysokiej rozdzielczości o przekątnej 17,8 cm (7″) pokazuje w niepowtarzalnym wymiarze dotychczas ukryte szczegóły przed drzwiami domu. Albo w trybie czuwania najpiękniejsze zdjęcia z urlopu. Oprócz rozmiaru ABB-WelcomePanel przekonuje również dalszymi cechami, oferującymi nowe możliwości komunikacji przy drzwiach. Gdy ktoś dzwoni do drzwi, na wyświetlaczu automatycznie pojawia się obraz gościa stojącego przed drzwiami. Podczas rozmowy można spontanicznie robić zdjęcia. A w trybie nieobecności automatycznie wykonywane są dla bezpieczeństwa trzy zdjęcia każdej osoby dzwoniącej do drzwi. Praktyczne. Do pełnego monitorowania domu. Do dzwonka u drzwi i na piętrach do wyboru jest pięć dźwięków. Głośność dzwonka i domofonu można dowolne ustawiać.

Zewnętrzna stacja wideo ABB-Welcome

wc_video-outdoor-station_sw-matt_b

Wszystkie stacje zewnętrzne ABB-Welcome dostępne są w 2 wersjach materiałowych i z licznymi wariantami modułów dzwonka. Pasują do każdego zastosowania i każdej elewacji. Do drzwi domu lub kilku mieszkań. Stacje zewnętrzne ABB-Welcome wyposażone są do wyboru w 1, 2 lub 3 moduły przycisków. Tym samym są idealne do domów od jednorodzinnych do trzyrodzinnych. Dla domów z kilkoma mieszkaniami oferujemy stację zewnętrzną audio ABB-Welcome z 4, 6, 10 lub 15 dzwonkami. Stacja zewnętrzna wideo jest dostępna z 4, 6, 8 lub 12 dzwonkami. Kombinacja wariantów modułów umożliwia zestawienie ilości dzwonków według potrzeb. Wszystkie wersje są identyczne pod względem technicznym.

Wewnętrzna stacja audio ze słuchawkami ABB-Welcome

wc_indoor-audio-station-with-display_sw-matt_b

Optymalna jakość rozmowy dzięki trybowi pełnodupleksowemu i tłumieniu zakłócających odgłosów. Intuicyjna obsługa przy użyciu trzech dużych przycisków funkcyjnych – do bezpośredniej aktywacji otwierania drzwi, wyciszenia i oświetlenia korytarza. Wzornictwo dopasowuje się do każdej atmosfery dzięki trzem ponadczasowym wariantom kolorystycznym i pasuje do licznych serii przełączników Busch-Jaeger.

Zewnętrzna stacja audio ABB-Welcome

wc_audio-outdoor-station_sw-matt_b (1)

Wszystkie stacje zewnętrzne ABB-Welcome dostępne są w 2 wersjach materiałowych i z licznymi wariantami modułów dzwonka. Pasują do każdej elewacji i każdego zastosowania. Do drzwi domu lub kilku mieszkań. Stacje zewnętrzne ABB-Welcome wyposażone są do wyboru w 1, 2 lub 3 moduły przycisków. Dlatego też są idealne dla domów od jednorodzinnych do trzyrodzinnych. Do domów z kilkoma mieszkaniami oferujemy stację zewnętrzną audio ABB-Welcome z 4, 6, 10 lub 15 dzwonkami. Stacja zewnętrzna wideo jest dostępna z 4, 6, 8 lub 12 dzwonkami. Kombinacja wariantów modułów umożliwia zestawienie ilości dzwonków według potrzeb. Wszystkie wersje są identyczne pod względem technicznym.

Wewnętrzna stacja audio z wyświetlaczem ABB-Welcome

2 wc_indoor-audio-station-with-handset_sw-matt_big-1

Zapewnia jednorodny wygląd w każdym pomieszczeniu. Stacja dysponuje funkcją głośnomówienia, trybem pełnodupleksowym i tłumieniem zakłócających odgłosów. Sterowanie otwieraniem drzwi, wyciszaniem i i oświetleniem korytarza odbywa się w prosty sposób przy pomocy pokrywy wyświetlacza. Konsekwentne łączenie. Jako obszerny system stacja wewnętrzna audio z wyświetlaczem ABB-Welcome umożliwia harmonijną aranżację komunikacji drzwiowej z włącznikami światła i gniazdami. Pasuje do każdego otoczenia i różnych ramek przełączników z serii carat®, solo, axcent®, future® linear i SI. Dzięki temu można w prosty sposób realizować stylowe koncepcje bez kompromisów.

źródła:

www.abb.pl

jung.de

SSS SIEDLE

Design paneli opiera się na charakterystycznej dla firmy Siedle konstrukcji, która jest połączeniem korpusu z czarnego lub białego tworzywa sztucznego z osłoną. Przesłony umożliwiają różnorodne wzornictwo. Są wykonane z aluminium lub ze stali szlachetnej, która może być chromowana, złocona lub lakierowana.

Alternatywnie firma Siedle oferuje panele białe i czarne lakierowane matowo z czystego tworzywa sztucznego. Wyświetlacz ze szkła barwionego na odwrotnej stronie licuje się z powierzchnią.

Panele sieciowe wideo można umieścić na ścianie lub na stole.

 Otwieranie skrzynki na listy odbywa się zamiast za pomocą klucza teraz także poprzez czytnik linii papilarnych, kodowany zamek lub elektroniczny klucz. W tym celu zamek mechaniczny zostaje uzupełniony o elektryczny zamek, stertowany za pomocą Variobus. Drzwiczki do wyjmowania korespondencji skrzynki na listy otrzymują dodatkowo uchwyt do lepszego otwierania.

Do realizacji kontroli dostępu będą najczęściej potrzebne następujące komponenty: czytnik linii papilarnych, zamek kodowany lub czytnik klucza elektronicznego.

Systemy Inteligentny Dom w Polsce, APA- VISION, F & F F&Home, Fibar Group - FIBARO, Z-Wave, HOMIQ, KOHER [Verso Technologies], DOMITO, Nexwell Engineering - NEXO, SAB SOLUTIONS, Synergia Tech - Synergia Home, Delta Dore, Sonos,Amazon Echo - Alexa, Google home, Majel, Bixby, SIRI, RTI, Speakercraft, Crestron, 3ID - GHC (GSM Home Control),Active Control - System automatyki GENUS,ATS - Kontrolery LAN, Automatyka Control - AMPIO iDOM, CITS - System automatyki CONHOME CYBERBUDYNEK - HOMS, Dom na sms, EAE Elektronik - Radiowy system automatyki domowej, Elektro System, Gryf Elektryk - IUVO, HAPCAN, iSys - eHouse, K&K Elektronik, S.T. Elektronik - HAS, Zetkom - STERBOX, Canathome, LCN, Hausbus, Schnittstellen, Domotik, Caraca, Cebus, KNX, LNO, Smarthome, x10, Dupline PDF, Dupline, Gavazzi-automation