Partnerzy

Zaproszenie do współpracy  

Rynek jest coraz to bardziej otwarty i chłonny na najnowsze rozwiązania w budownictwie. Zainteresowanie prywatnych inwestorów Inteligentnymi Domami z każdym miesiącem jest coraz to większe, dlatego, właśnie to teraz jest najlepszy czas, na poszerzenie swojej oferty firmowej.

Zapraszamy na szkolenia, na których będą mogli Państwo zaznajomić się z możliwościami i rozwiązaniami Inteligentnego Domu w systemie KNX oraz ZID.

Jako pierwsza firma w woj.  Kujawsko – pomorskim udostępniamy dla Państwa i Waszych klientów działającą instalację Inteligentnego Domu, gdzie na żywo zobaczą Państwo rozwiązania systemu KNX i ZID. Chcielibyśmy aby za pośrednictwem naszej firmy mogli Państwo zaproponować swoim klientom nowoczesne rozwiązania zarządzania w projektowanych przez Państwa obiektach.

Szkolenia są bezpłatne.

Po odbyciu szkolenia uzyskują Państwo tytuł naszego Partnera

Naszym Partnerom zapewniamy:

– atrakcyjne prowizje

– udostępniamy nasz showroom  (gdzie po wcześniejszym umówieniu) może Państwo zaprosić swojego Klienta i pokazać mu działający system,

– pomoc w odpowiednim przygotowaniu i realizacji zlecenia, począwszy od rozmowy z Klientem, zebranie wszelkich jego wymagań co do instalacji, aż po zaprojektowanie odpowiednich rozwiązań i uruchomienie całej instalacji,

– projekt instalacji dostosowany do Państwa wytycznych,

– materiały reklamowe, naukowe, instrukcje,

– gwarancje na sprzedawane produkty

– poza tym jako Partnerzy i przedstawiciele wiodących w branży firm produkujących biały osprzęt, systemy automatyki domowej i przemysłowej oraz oświetlenia proponujemy obsługę logistyczną.

 

Usługi elektryczne Toruń, Bydgoszcz, Włocławek – Inteligentny Dom oferuje instalacje elektryczne – inteligentny dom, kontrola dostępu, domofony, automatyka i inne usługi elektryczne; Inteligentny Dom pracuje wykonuje najczęściej instalacje elektryczne Toruń, Bydgoszcz, Włocławek.

Pokaż komentarze
Ukryj komentarze

Inteligentny dom System
Canathome, LCN, Hausbus, Schnittstellen, Domotik, Caraca, Cebus, KNX, LNO, Smarthome, x10, Dupline PDF, Dupline, Gavazzi-automation