Instalacje w domu


Inteligentny Budynek

Co daje nam system ID?

Dzięki ID możesz zapomnieć o wykonywaniu pewnych czynności. Urządzenia, którym zlecisz określone zadania, będą je wykonywać regularnie, wtedy, kiedy będzie to potrzebne np.: ogrzewanie będzie się załączać samoczynnie przed twoim przyjściem do domu utrzymując wskazaną temperaturę w określonym pomieszczeniu wtedy, kiedy chcesz, żarówki będą się świeciły tylko wtedy, kiedy będą miały, dla kogo.

Głównym celem systemu ID jest wyeliminowanie strat, czyli obniżenie kosztów eksploatacji budynku oraz zwiększenie komfortu życia domowników. W zależności od wymagań i upodobań klienta istnieje możliwość pełnej indywidualizacji systemu ID; to przecież Twój dom, gdzie masz się czuć najlepiej.

ID to zespół podsystemów współdziałających ze sobą tak, aby stworzyć przyjazne dla domowników środowisko. System pozwoli Ci zarządzać:


Nagłosnienie

Producent: Bose

Bose Corporation została założona w roku 1964 przez Dr. Amara G. Bose, profesora elektrotechniki na Bostońskiej uczelni MIT (Massachusetts Institute of Technology). Jeszcze podczas swoich studiów na tej uczelni, w czasie pracy dyplomowej w latach 50. rozpoczął on badania naukowe w dziedzinie psychoakustyki. Jego badania nad relacją pomiędzy dźwiękiem słyszalnym przez ludzi i dźwiękiem, jaki jest mierzony przez elektroniczne instrumenty, doprowadziły do rozwoju nowych technologii audio, które później opatentował.

MIT zachęciło Dr. Bose, aby założył swoja własną firmę i zaczął pracować nad rozwojem produktów w oparciu o swoje patenty, co uczynił, z ogromnym zresztą sukcesem. Dziś jest on przewodniczącym Rady Nadzorczej i Dyrektorem Technicznym Bose Corporation.

Bose Corporation jest firmą prywatną i 100% zysków jest inwestowane w rozwój firmy i w badania nad nowymi produktami. Głośniki Bose są najlepiej sprzedającymi się głośnikami w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Bose wierzy, że produkty audio istnieją po to, aby dostarczać muzykę każdemu, w każdym miejscu, i że to muzyka a nie sprzęt jest wartością samą w sobie.

Celem firmy Bose jest rozwój produktów, które łączą wysoką technologię z prostotą i małymi wymiarami, tak, aby stworzyć najlepszy możliwy system dźwiękowy, który będzie łatwy w użyciu i dostępny dla wszystkich konsumentów.
Produkty

Pierwsze produkty Bose Corporation to wysokiej mocy wzmacniacze produkowane dla wojska Stanów Zjednoczonych.
Bose wykorzystuje opatentowane technologie zastosowane właśnie w tych zaawansowanych aparatach w wielu produktach przeznaczonych na rynek konsumencki.

Pierwszym produktem firmy Bose przeznaczonym na potrzeby domowe były głośniki 901 z systemem „direct/reflecting”, Ich debiutowi na rynku audio w roku 1968 towarzyszyło uznanie znawców i akceptacja klientów.

W roku 1972 Bose wprowadził swój pierwszy profesjonalny głośnik dla zespołów muzycznych.

Na początku lat 80. Bose zrewolucjonizował rynek systemów dźwiękowych w samochodach, pierwszym na świecie instalowanym fabrycznie systemem dźwiękowym, specjalnie zaprojektowanym i akustycznie dopasowanym do danego modelu samochodu.


Kino Domowe

Producent: Bose

Systemy domowej rozrywki Bose® Lifestyle ® V-Class ® i T-Class ™ zapewniają przestrzenny dźwięk oraz najpełniejsze wrażenia płynące z oglądania filmów, sportu, gier wideo i słuchania muzyki na żywo. Dziś systemy te pozwolą Ci doświadczyć tych doznań dużo łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki innowacyjnemu, inteligentnemu systemowi integracji Unify® systemy Lifestyle® wykorzystują wyświetlane na ekranie komunikaty, aby łatwo przeprowadzić Cię przez proces konfiguracji. Pilot zdalnego sterowania i menu nawigacji upraszczają obsługę całego systemu, możesz więc spędzić więcej czasu korzystając z niego … a mniej zastanawiając się nad jego obsługą.

Możliwość podłączenia do sześciu źródeł dźwięku i wideo wysokiej rozdzielczości, takich jak odtwarzacz Blu-ray Disc ™, dekoder telewizji kablowej i system do gier dla systemu i kontroli – i sterowanie tym wszystkim za pomocą jednego pilota. Inteligentny system integracji Unify® upraszcza nawet programowanie Twojego Bose® pilota, „ucząc” kontrolować komponenty za pomocą kilku przycisków.


Instalacje TV-SAT


Windy

Windy do plazm i LCD.

Winda do TV plazmowego i LCD instalowana w meblu, zabudowie czy wnęce wysuwa plazmę na czas oglądania filmów. Winda do plazmy i LCD jest wybierana przez wymagających Użytkowników ceniących przestrzeń, styl wnętrza lub minimalizm. Windy do plazm zapewnią prawdziwy komfort użytkowania urządzeń AV. Wyposażając salon chętnie nie eksponujemy już samych urządzeń, mają być one widoczne tylko w czasie użytkowania.

Winda do TV, plazm oraz LCD.

Winda do plazm i LCD przeznaczona jest do instalacji urządzeń w każdym meblu i zabudowie oraz tam, gdzie chcemy zachować wybrany styl nie eksponując TV czy LCD. Windy do TV pozwalają cieszyć się przestrzenią i czystym stylem wnętrza.


Alarm

drut sensoryczny

Producent: Satel

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.

Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego. Stałe inwestycje w nowe technologie zapewniły firmie SATEL wiodącą pozycję na rynku, a umiejętność trafnego rozpoznania i zaspokojenia potrzeb rynku owocuje rozwojem myśli technicznej oraz podniesieniem standardu życia użytkowników naszych produktów.

Proces produkcji prawie w stu procentach odbywa się w sposób zautomatyzowany, z wykorzystaniem linii technologicznej wiodących światowych producentów, co gwarantuje zachowanie stałych warunków technologicznych i umożliwia uzyskanie praktycznie niezawodnego produktu. Zastosowanie w produkcji wiodących technologii i stała współpraca z dostawcami najlepszych podzespołów zapewnia wysoki poziom jakości wytwarzanej techniki. Wysoka wydajność parku maszynowego i jego uniwersalność pozwalają zachować atrakcyjność cenową pełnej gamy produktów.

W trosce o zachowanie najwyższej jakości na każdym etapie – od fazy projektu poprzez prototypowanie, produkcję – każdy produkt musi spełnić szereg wymogów, jak również podlega wielokrotnemu testowaniu, dzięki czemu cechuje się optymalnymi właściwościami, takimi jak niezawodność, łatwość montażu i użytkowania. W firmie SATEL funkcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000.

Produkty firmy SATEL zyskały sobie uznanie tysięcy dystrybutorów, instalatorów, agencji ochrony oraz użytkowników w kraju i zagranicą. Sieć autoryzowanych dystrybutorów obejmuje całą Polskę, natomiast dynamiczny rozwój eksportu oznacza owocną współpracę z partnerami w ponad czterdziestu krajach Europy i Azji.

Naszym Klientom zapewniamy kompetentny serwis i doradztwo, oferujemy wsparcie dla instalatorów w postaci telefonicznej infolinii, bezpośredniego kontaktu z działem handlowym oraz możliwości osobistego spotkania z przedstawicielami i kierownictwem firmy na targach branżowych. Informacje płynące od Klientów podlegają bieżącej analizie, dzięki czemu stanowią silny impuls dla rozwoju i doskonalenia produktów.

Od momentu powstania, w 1990 roku, firma stale się rozwija, w związku z czym rośnie również zatrudnienie, które w chwili obecnej wynosi ponad 220 osób. Dobra atmosfera współpracy oraz współudział całej załogi w procesie doskonalenia firmy stanowi jeden z kluczowych czynników, który w sposób bezpośredni przekłada się na stale rosnący poziom satysfakcji Klientów, a w konsekwencji – na rynkowy sukces firmy.

Obejrzyj Film
Producent: Roger

Firma ROGER powstała w roku 1991. Przedmiotem działalności jest projektowanie oraz produkcja urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń, a w szczególności elektronicznej kontroli dostępu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferowane produkty prezentują wysoki poziom funkcjonalności oraz stylistyki przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu niezawodności.

Do produkcji urządzeń stosowane są wyłącznie komponenty pochodzące od renomowanych dostawców a w firmie prowadzone jest stałe kształcenie pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji.

W ciągu ostatnich lat firma rozszerzyła znacznie zakres swojej działalności, co doprowadziło do konieczności powiększenia możliwości produkcyjnych zakładu. W chwili obecnej firma mieści się w nowym obiekcie produkcyjnym, który został zaprojektowany i wybudowany według najnowszych technologii w zgodzie z odpowiednimi standardami przemysłowymi.

Oferowane przez nas produkty zdobyły reputację na rynku polskim, co potwierdza sieć stałych odbiorców na terenie całego kraju. Jednocześnie dynamiczny rozwój oferty w ostatnich latach zaowocował pozyskaniem wielu nowych klientów w krajach Europy i Azji.

Aby wyświetlic karty katalogow firmy ROGER kliknij TUTAJ.


Instalacja pp-poż

Producent: Polon

POLON-ALFA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. od ponad 50 lat rozbudowuje pozycję lidera w elektronice profesjonalnej; jest dobrze znany zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych.

W okresie półwiecza, od zakładu badawczo-doświadczalnego, opracowującego unikalną aparaturę do pomiaru promieniowania jonizującego, rozszerzając asortyment i częściowo zmieniając profil produkcji oraz rozwijając moce produkcyjne, POLON-ALFA przerodził się w największego obecnie w Polsce producenta systemów sygnalizacji pożarowej.

Image Stawiając czoło konkurencji i mając na celu utrzymanie najwyższej jakości produktów decydujących o bezpieczeństwie ludzi, wszystkie produkowane urządzenia spełniają ostre wymagania norm europejskich, a wprowadzony w firmie już w 1998r. system zarządzania jakością ISO 9001 gwarantuje wysoką niezawodność wyrobów.

Katalog Systemu Przeciw pozarowego typu Polon 4000

Katalog Systemu Przeciw pozarowego typu Ignis 1000


Kontrola dostępu


Zasilanie awaryjne


Zaslony


Stacja Pogodowa


Urządzenia ogrodowe


Basen


Sprzęt AGD


Oświetlenie


Ogrzewanie


Klimatyzacja


Wideo Domofon


Monitoring


Bramy, rolety


Multiroom


Zagospodarowanie Terenu


Systemy audio-wizualne


Kolektory Słoneczne


Systemy Inteligentny Dom w Polsce, APA- VISION, F & F F&Home, Fibar Group - FIBARO, Z-Wave, HOMIQ, KOHER [Verso Technologies], DOMITO, Nexwell Engineering - NEXO, SAB SOLUTIONS, Synergia Tech - Synergia Home, Delta Dore, Sonos,Amazon Echo - Alexa, Google home, Majel, Bixby, SIRI, RTI, Speakercraft, Crestron, 3ID - GHC (GSM Home Control),Active Control - System automatyki GENUS,ATS - Kontrolery LAN, Automatyka Control - AMPIO iDOM, CITS - System automatyki CONHOME CYBERBUDYNEK - HOMS, Dom na sms, EAE Elektronik - Radiowy system automatyki domowej, Elektro System, Gryf Elektryk - IUVO, HAPCAN, iSys - eHouse, K&K Elektronik, S.T. Elektronik - HAS, Zetkom - STERBOX, Canathome, LCN, Hausbus, Schnittstellen, Domotik, Caraca, Cebus, KNX, LNO, Smarthome, x10, Dupline PDF, Dupline, Gavazzi-automation