Firma

Usługi elektryczne – instalacje elektryczne Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

Pasjonuje nas tworzenie praktycznych rozwiązań z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Prawie już wszystko jest „na prąd” i prawie wszystko można zautomatyzować w imię  lenistwa, bezmyślności, komfortu czy bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby raz wymyślone rozwiązanie generowało nam oszczędności (optymalizowało koszty).

Kręci nas możliwość stosowanie coraz to lepszych rozwiązań i zaskakiwanie klientów dostępnym w świecie design`em.

Od kilkunastu lat kompleksowo obsługujemy budowę i wykończenie obiektów. Współpracujemy  i  zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców.  Uważamy, że sukces leży w wąskiej specjalizacji współpracujących ze sobą najlepszych w danej branży praktyków (nikt z nas nie zna się na wszystkim, jednak razem wiemy już sporo). Liczymy się z Państwa wizją, kosztami i czasem realizacji. Jesteśmy wymagający, niezależni i nie znosimy ograniczeń. Inspirujemy się wieloma aspektami rzeczywistości, mamy czas na poznanie Państwa potrzeb. Cenimy sobie wysoką jakość każdego detalu i nie odpuszczamy do samego końca. Mając do dyspozycji najnowocześniejsze technologie wychodzimy naprzeciw Państwa kreatywności – naszym zadaniem jest urzeczywistnianie Państwa projektów.

Miarą  naszego sukcesu jest poziom zadowolenia naszych Klientów z jakości świadczonych przez nas usług, dlatego prosimy o wszelkie sugestie ( biuro@gft.pl), które pomogą nam nieustannie podnosić ich poziom.

Usługi elektryczne – instalacje elektryczne Toruń, Bydgoszcz, Włocławek – inteligentny dom, kontrola dostępu, domofony, automatyka i inne instalacje elektryczne; najczęściej usługi elektryczne Toruń, Bydgoszcz, Włocławek.

 

Pokaż komentarze
Ukryj komentarzeInteligentny dom System
Canathome, LCN, Hausbus, Schnittstellen, Domotik, Caraca, Cebus, KNX, LNO, Smarthome, x10, Dupline PDF, Dupline, Gavazzi-automation